ПОЕТИ - ТО СІЛЬ ЗЕМЛІ

2023-03-21

·

Світ був би значно біднішим і черствішим, якби у ньому не народжувались особливі люди, що тонко відчувають нюанси слова, філігранно володіють технікою його використання та ніби за виграшки римують рядки, укладаючи їх у поетичні строфи. Як народжуються ці дивовижні образи у їх голові світ досі не розібрався, але саме із поезій з’являються «сургучеві зорі», «заплакані віти», «пронизлива тиша» і сотні інших образів, як вражають і дивують.
Кожна земля має своїх поетів, надихається їх творчістю, дивується образності поезії. Одним із самобутніх талантів нашої землі є Лідія Мищенко, поетеса, учасник та переможець багатьох конкурсів. До Всесвітнього дня поезії майстриня слова зустрілася з учнями Семенівського ліцею. Запитання, читання віршів створили чудову атмосферу творчості і культу поезії. Школярі надихнулися рядками щирих поезій, які не оминають жодної теми сучасності. У них біль і молитви за наших бійців, захопленість красою рідної природи, залюбленість у просте звичайне сільське життя, у якому є таїна роду і народу.
Щира вдячність поетесі за це бажання ділитися своїми одкровеннями та дітям за готовність всотувати у себе тонкощі поетичних строф.
Бажаємо натхнення Лідії Василівні, вічної прихильності Евтерпи та нових ще більш чарівливих поезій.

Кiлькiсть переглядiв: 28

Коментарi