• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Шкільна бібліотека

/Files/images/2015-2016_navchalniy_rk_/dodatki_/laskavo_prosimo_1_.png

До бібліотеки Семенівської гімназії

Завітайте до нашої бібліотеки!

/Files/images/vchitel_shkoli/61444841.gif

Режим роботи:
з понеділка по п"ятницю
з 10.00 до 12.00 годин

Надуда Тетяна Василівна /Files/images/vchitel_shkoli/Надуда.jpg

Освіта за фахом : Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Коледж культури і мистецтв" за спеціальністю "Бібліотечна справа" та здобула кваліфікацію фахівець з бібліотечної справи ( 2014 рік). Молодший спеціаліст. Бібліотекар ІІ категорії . Стаж роботи : 10 років .
Учасниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу " Шкільна бібліотека - 2017" . Номінація: " Бібліотека - виховний простір навчального закладу" .
Учасниця районного етапу Всеукраїнського конкурсу " Шкільна бібліотека - 2014" . Номінація: " Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу" .

Історична довідка про бібліотеку

Бібліотека Семенівського ЗЗСО бере свій початок ще з 1947 року. Після побудування в селі Семенівка нової школи у 1987 році, шкільна бібліотека розмістилася на І поверсі в окремій кімнаті, площа якої становить 30 м2, має шість стелажів для книжок і вітрини для виставок.

Шкільна бібліотека має: окреме книгосховище, де на полицях зберігаються підручники для учнів 1-9, 11 класів (за минулі роки); читальна зала обладнана робочими місцями для десяти учнів , а також має стелажі, де розміщені різні тематичні полички. Читальний зал використовується учнями після проведення уроків або на перервах, тому, що не має окремої кімнати.

З вересня 2012 року бібліотека має комп’ютер, якій підключений до мережі Інтернет та копіювальну техніку.


Інформація про фонд бібліотеки

Фонд шкільної бібліотеки універсальний. Загальний фонд бібліотеки складається з підручників для учнів 1-9, 11 класів, художньої літератури, науково-пізнавальної та методичної літератури, брошур, періодичних видань та довідкової літератури . Фонд складається з 65% видань українською мовою, 35 % - російською мовою (без урахування підручників) .У бібліотеці створено два окремих фонди: художній (основний) і фонд підручників.

Кiлькiсть переглядiв: 1702

Коментарi

  • Віталій

    2017-12-01 10:52:00

    В бібліотеці завжди знахожу, що хотів......